یکی از معیارهای سفر در دوران کرونا، احتمال خطر ابتلا به این ویروس در کشور مقصد است. با بالاتر رفتن درصد افرادی که در مقصد شما واکسن کرونا دریافت کرده‌اند، احتمال آلوده شدن شما به این بیماری در طی سفر کمتر خواهد بود.

نمودار فوق که حاوی آمارهای کلیه کشورهاست، روزانه بر اساس داده‌های آماری دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مرتباً بروزرسانی می‌شود.

دکتر قریشی‌زاده

مرکز تخصصی انجام آزمایش کرونا در ارومیه
آزمایشگاه ماهان فرهنگیان یکی از مرکز آزمایشگاهی متمایز در استان آذربایجان غربی با مجوز انجام تست PCR کرونا و تست آنتی بادی Covid-19 در ارومیه است. برای هماهنگی و رزرو وقت آزمایش با پذیرش آزمایشگاه تماس بگیرید.

تست PCR کرونا    تست آنتی بادی کرونا

پیش از سفرهای خارجی حتما باید تست PCR کرونا انجام دهید.

بر اساس توافق های بین المللی و برای سفر به کشورهای خارجی، لازم است به فاصله کوتاهی قبل از سفرهای خارجی، در یکی از مراکز آزمایشگاهی دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان که نتیجه آن برای ایرلاین‌ صادر کننده بلیت قابل قبول باشد تست PCR کرونا انجام دهید. در ارومیه می‌توانید به آزمایشگاه ماهان واقع در خیابان کاشانی مراجعه کنید. برای راهنمایی بیشتر در این زمینه، می‌توانید با پذیرش آزمایشگاه تماس بگیرید.

آزمایشگاه ماهان، متمایز در خدمات

آزمایشگاه ماهان یک مجموعه تخصصی در ارومیه است که با دارا بودن تجهیزات روز آزمایشگاهی و پرسنل متخصص، آزمایش‌های تشخیصی کرونا را در فضایی کاملا ایزوله با بالاترین دقت ارائه می‌کند.

جوابدهی سریع و دقیق

تحلیل نتایج کلیه آزمایش‌ها توسط متخصص دارای دکترای علوم ژنتیک، و آماده‌سازی جواب‌ها در کمتر از ۲۴ ساعت

نتایج معتبر

ارائه نتیجه آزمایش به صورت آنلاین و همچنین هولوگرام‌دار چاپی برای ارائه به ایرلاین‌ها برای سفرهای خارجی.

دقت بالا

استفاده از دستگاه‌های روز آزمایشگاهی، نظارت مداوم بر روند انجام آزمایش، و استفاده از کیت‌های خارجی معتبر.

راحتی و آسایش

خدمت رسانی در هفت روز هفته، مستقر در مرکز شهر، با پارکینگ اختصاصی، در محیط کاملا جداگانه از سایر بخش‌ها.