نمونه‌گیری آزمایش در منزل امروزه نه تنها برای بیمارانی که سلامت جسمی و توانایی رفتن به بیمارستان و مراکز درمانی را ندارند، بلکه در شرایط قرنطینه و شیوع ویروس کرونا، برای همه افراد کاربرد دارد.

خصوصاً افرادی که دسترسی نزدیک به آزمایشگاه ندارند و کهولت سن به آنها توانایی راه رفتن و رسیدن به مقصد را نمی‌دهد لازم است از این خدمات استفاده کنند. نمونه‌گیری در این روش توسط متخصصان با تجربه آزمایشگاه ماهان و با رعایت کلیه اصول مصوب وزارت بهداشت و درمان در منزل و یا محل کار شما انجام می‌گیرد. تیم اعزامی ماهان دارای مهارت و آموزش‌های لازم در زمینه‌های پزشکی و پرستاری هستند و شما می‌توانید با خیال راحت خود یا افراد خانواده را به دست آنها بسپارید.

 

نمونه‌گیری در منزل چه مزایایی دارد؟

صرفه‌جویی در وقت

مزیت اصلی آزمایش و نمونه‌گیری در منزل این است که دیگر نیازی به انتظار برای نوبت در آزمایشگاه، بیمارستان و کلینیک نیست و می‌توانید به راحتی در خانه خود، آزمایش را توسط متخصصین انجام دهید.

آزمایش در محیط منزل

علاوه بر راحتی نمونه‌گیری در منزل، بیمار در محیطی آزمایش خود را انجام می‌دهد که از بهداشت و پاکیزگی آن اطمینان دارد.

این مسئله خصوصاً در زمان شیوع بیماری‌های اپیدمی یا ویروسی مانند کرونا، می‌تواند جان بیمار و دیگران را نجات دهد و به سلامت فرد و جامعه کمک می‌کند.

آرامش در نمونه گیری

یکی دیگر از مزایای انجام نمونه‌گیری در منزل و محل کار در مقایسه با مراجعه حضوری به آزمایشگاه این است که متخصص نمونه گیری می‌تواند به سوالات بیمار پاسخ دهد.

دقت بالا

با پیشرفت فن آوری، تقریباً برای تمام آزمایش‌های اصلی می‌توان در خانه یا محل کار نمونه‌گیری کرد و کیفیت آزمایش تفاوتی با نمونه‌گیری در آزمایشگاه ندارد.

نمونه گیری در منزل در ارومیه

استفاده از سرویس نمونه‌گیری در خانه و محل کار ماهان، تضمین‌کننده سلامتی و آسایش شماست. برای سفارش این سرویس می‌توانید با تلفن پذیرش آزمایشگاه به شماره ۰۴۴۳۳۴۸۳۴۳۴ و یا شماره تلفن ۰۹۰۲۵۹۳۷۳۳۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در آدرس شما حضور یابند.

چرا آزمایشگاه ماهان؟

mahanlab-s-i-1-01

آزمایش پیوند اعضا
تنها آزمایشگاه خصوصی تست پیوند اعضا و مغز استخوان

mahanlab-s-i-1-02

تست PCR کرونا
مرکز خصوصی انجام آزمایش PCR کرونا در ارومیه

mahanlab-s-i-1-03

نمونه‌گیری در منزل
انجام نمونه گیری در خانه با رعایت کلیه استانداردها

mahanlab-s-i-1-04

دسترسی آسان
دارای پارکینگ اختصاصی داخلی، مستقر در مرکز شهر

mahanlab-s-i-1-05

تجهیزات نوین
بکارگیری آخرین تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی

mahanlab-s-i-1-06

تجربه بین‌المللی
دارای شعب خارجی در سلیمانیه، بغداد و تاجیکستان