برای دریافت نتیجه آزمایش، در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۷ صبح لغایت ۸ عصر می توانید به یکی از طرق زیر با پذیرش آزمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

دریافت نتیجه آزمایش، پس از تسویه‌حساب به صورت حضوری، با استفاده از واتساپ، ارسال با پیک، و همچنین در سایت آزمایشگاه ماهان در بخش‌های جوابدهی آنلاین کلینیکال و یا برای تست ژنتیک و PCR، در بخش‌های جوابدهی آنلاین بخش PCR به فارسی و یا در صورت نیاز جوابدهی آنلاین بخش PCR به زبان انگلیسی امکان‌پذیر است.

لطفاً توجه داشته باشید که برای دریافت نتیجه آزمایش‌های کلینیکال، وارد کردن شماره تلفن همراه و کد ملی الزامی است. همچنین، برای دریافت نتیجه آزمایش PCR، وارد کردن کد رهگیری الزامی است. در حین انجام آزمایش می‌توانید درباره چگونگی دریافت این کد از پرسنل ماهان سؤال کنید.

ارسال با پیک

به صورت حضوری

برای انجام هر یک از این روش‌ها، می‌توانید با شماره تلفن ۰۴۴۳۳۴۸۳۴۳۴ با پذیرش آزمایشگاه تماس بگیرید.

به منظور جلوگیری از رفت‌وآمدهای غیرضروری خصوصاً در ایام شیوع ویروس کرونا، توصیه می‌کنیم نتیجه آزمایش را به‌صورت اینترنتی از بخش جوابدهی سایت آزمایشگاه ماهان به زبان فارسی و یا به زبان انگلیسی، با وارد کردن کد رهگیری دریافت کنید. این روش بدون دریافت هزینه و به‌سادگی با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل در بخش جوابدهی امکان‌پذیر است.

چرا آزمایشگاه ماهان؟

mahanlab-s-i-1-01

آزمایش پیوند اعضا
تنها آزمایشگاه خصوصی تست پیوند اعضا و مغز استخوان

mahanlab-s-i-1-02

تست PCR کرونا
مرکز خصوصی انجام آزمایش PCR کرونا در ارومیه

mahanlab-s-i-1-03

نمونه‌گیری در منزل
انجام نمونه گیری در خانه با رعایت کلیه استانداردها

mahanlab-s-i-1-04

دسترسی آسان
دارای پارکینگ اختصاصی داخلی، مستقر در مرکز شهر

mahanlab-s-i-1-05

تجهیزات نوین
بکارگیری آخرین تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی

mahanlab-s-i-1-06

تجربه بین‌المللی
دارای شعب خارجی در سلیمانیه، بغداد و تاجیکستان